Stundenplan

ZEITMONTAG
Saal 1Saal 2
09:00 - 10:30
11:00 - 12:30Ballett
A
Matthew Thomas
12:45 - 14:15Ballett
M-F
Matthew Thomas
14:30 - 16:00Jazz
A-M
Warnar van Eeden
15:45 - 16:45
17:00 - 18:15Method-Acting
M
Warnar van Eeden
18:30 - 20:00Ballett
A
Yurie Yamamoto
Contemporary Jazz
A
Maria Chroni
20:15 - 21:45Ballett
M
Yurie Yamamoto
Contemporary Jazz
M
Maria Chroni
ZEITDIENSTAG
Saal 1Saal 2
09:00 - 10:30
11:00 - 12:30Ballett
A
Matthew Thomas
12:45 - 14:15Ballett
M-F
Matthew Thomas
Yang Yoga
open Level
Valerie Hartwich
14:30 - 16:00
15:45 - 16:45
17:00 - 18:15Burlesque Dance
Open Level
Hoa
18:30 - 20:00Commercial Dance
A NEU
Nate Alexander
20:15 - 21:45Commercial Dance
M NEU
Nate Alexander
ZEITMITTWOCH
Saal 1Saal 2
09:00 - 10:30h
11:00 - 12:30Jazz
F
Warnar van Eeden
12:45 - 14:15
14:30 - 15:30
15:45 - 16:45Kindertanz (4-6 Jahre)
A
Yvonne Leppin
17:00 - 18:15Kinderballett (6-9 Jahre)
A
Yvonne Leppin
18:30 - 20:00Contemporary Dance
A NEU
Kate Fitzgerald
HipHop
A-M
Warnar van Eeden
20:15 - 21:45Yin Yoga
open Level
Valerie Hartwich
ZEITDONNERSTAG
Saal 1Saal 2
09:00 - 10:30h
11:00 - 12:30Ballett
A
Matthew Thomas
12:45 - 14:15Ballett
M-F
Matthew Thomas
Yin-Yoga
open Level
Valerie Hartwich
14:30 - 16:00
15:45 - 16:45Kids HipHop, 6-9 Jahre ab 14.02.19
A NEU 16.30-17.30h
Mendibi Khan
17:00 - 18:15Junior HipHop, 9-13 Jahre ab 14.02.19
A NEU17.30-18.30h
Mendibi Khan

Latin Moves
A
Adrienn Ignacz
18:30 - 20:00Jazzdance
A
Warnar van Eeden
Streetd/HipHop
M NEU
Mendibi Khan
20:15 - 21:45Jazzdance
M
Warnar van Eeden
Streetd/HipHop
A NEU
Mendibi Khan
ZEITFREITAG
Saal 1Saal 2
09:00 - 10:30hFloor-Barre
M-F NEU
Matthew Thomas
11:00 - 12:30Ballett
M-F
Matthew Thomas
12:45 - 14:15Rollenarbeit
openLevel
Warnar van Eeden
14:30 - 16:00HipHop
M
Warnar van Eeden
15:45 - 16:45Contemporary Dance
A
Roberta Ricci
17:00 - 18:15Ballett
A
Keiko Moriyama
HipHop
A NEU
Mendibi Khan
18:30 - 20:00Ballett
M
Keiko Moriyama
20:15 - 21:45
ZEITSAMSTAG
Saal 1Saal 2
09:00 - 10:30
11:00 - 12:30Ballett
A
Sveto Cenisev
12:45 - 14:15Ballett
A-M
Sveto Cenisev